Jak zpracovat všechny vztahy a bývalé partnery?

Spread the love

 

 

Proč je důležité zpracovat všechny bývalé partnery? Protože pokud nezpracujeme pocity a emoce spojené s bývalými vztahy,

 nemůže nám do života přijít nikdo nový, s jinou energií, než měl tento bývalý partner. Zkrátka a dobře, máte-li vedle sebe nevyhovujícího partnera, je to proto, že jste neprošli pochopením bývalých partnerství.

Je potřeba, pokud chcete do života změnu v této oblasti, najít a opravit poškozená místa ve vztahu.

 

PŘESNÉ SCHÉMA JAK POSTUPOVAT KROK ZA KROKEM PŘI ZPRACOVÁNÍ VŠECH TÉMAT

 1. ODPUŠTĚNÍ MINULOSTI

Odpuštění a propuštění minulosti je důležité proto, aby došlo k uvolnění starých pocitů a emocí a k rozpuštění stagnujících energií, které zabraňují jejich volnému toku. Pokud tyto bloky neodstraníme, jsme bržděni v různých oblastech našeho života.

2.OČIŠTĚNÍ RODOVÝCH LINIÍ

Prací na rodových liniích zajistíte propuštění emočních bloků nastavených v rodech a zabráníte přenosu nežádoucích pocitů a emocí na další generace.

3. VYLADĚNÍ ENERGIÍ DVOJPLAMENŮ 

Na příchod partnera duše je potřeba vyladit celý energetický systém a naladit se na vysokovibrační energie. Díky vyladění energii se spojíte s Vaším dvojplamenem a Vaše energie budou na stejné frekvenci. Vaše duše se spojí v jeden celek. Pokud již máte partnera duše, jste ve vztahu pak dojde k absolutnímu propojení a naladění se na stejnou frekvenci. Otevíráte se lásce v nejvyšším vědomí. Váš energetický systém se otevírá a vibrujete ve vysokých vibracích.

 

BUDETE-LI CHTÍT SI TENTO POSTUP USNADNIT, MŮŽETE VYUŽÍT NĚKTEROU Z AUDIOVIZUÁLNÍCH POMŮCEK:

1. BUĎ SÁM SOBĚ TERAPEUTEM– VELMI INENZIVNÍ ZPRACOVÁNÍ BLOKŮ V JEDNOTLIVÝCH ČAKRÁCH.

Odstraňování bloků, které zasahují až do duchovní DNA. Meditace , která Vám pomůže napojit čistě na Zdroj Bytí. Harmonizuje energie v těle a nastavuje rovnováhu v životě a v energetickém systému.

2. MEDITACE PRO ŽENY.

Přijetí sama sebe, odpoutání se od strachů, závislostí, podporuje víru sama v sebe, nastavuje rovnováhu v energetickém systému ženy. Otevření se čistě ženským energiím a sexualitě ženy. Vašim sebepřijetím se zharmonizují i všechny Vaše vztahy.

3. TRANSFORMAČNĚ-MEDITAČNÍ POHÁDKA.

Je to unikátní a jedinečná kombinace pohádky a meditace, která pomáhá transformaci Vaší duše. Myslete na to, že  i děti se potřebují zbavit pocitů a emocí po rodičích, které jsou součástí jejich duchovního DNA.

Doporučuji pohádku poslouchat před spaním spolu s Vašimi dětmi.

1) Harmonizaci energií dětství, vnitřního dítěte a duchovního DNA
2)Transformaci rodinných i partnerských vztahů

Autor: Tina Energy a ŠKOLA TRANSFORMACE

 

 • 13
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •