Mapa duchovního DNA

Spread the love

 

Co si máme představit pod pojmem duchovní DNA? Je to DNA našich energetických těl, které souvisí s čakrami. Každá čakra má své energetické tělo.

Tato těla obklopují celou bytost, vrství se na sebe a vzájemně se prolínají. Stejně jako fyzické tělo, mají i energetická těla svou paměť –  tzv. duchovní DNA. Do tohoto DNA se zapisují a ukládají všechny situace a s nimi související pocity a emoce z tohoto i minulých životů. Všechny negativní pocity a emoce je potřeba propustit ze všech vrstev, v nichž se uložily. Přikládám následující mapu, kterou budete potřebovat při práci s rozborem duše.

 

VŠECHNY OBRÁZKY SI ULOŽTE A ZVĚČTE NA POŽADOVANOU VELIKOST, ČI VYTISKNĚTE.

 

 

 

 

Autor: Tina Energy

www.skolatransformace.cz

 

  • 22
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •