MEDITACE S ŽIVLY A JEJICH ENERGIÍ

Spread the love

 1. Sedněte si v tichu, zapalte si svíčku.
 2. Zavřete oči a zklidněte mysl.
 3. Soustřeďte se na svůj dech.

 1. Navnímejte se do svého těla a pozorujte své pocity a emoce.
 2. Vizualizujte si nejprve vodu (vodopád) a požádejte ho o očištění od starých energií, energií, které nejsou Vaše a od situací, které toužíte propustit. Prociťujte pránu vody a její účinky na Vaše tělo.
 3. Poté požádejte oheň o Vaši transformaci.
 4. Dále požádejte vítr, aby přinesl do Vašeho těla energii lásky v nejvyšším vědomí, která nahradí prázdná místa po propuštěných pocitech a situacích.
 5. Nakonec žádejte Matku zemi, aby všechny propuštěné pocity, emoce i situace přetransformovala na životní energii, která bude použita na záchranu přírody, lesů, vod, zvířat, či vegetace. (To nechám na Vás. Důležité je, že Vaše bloky budou použity a přetransformovány na energii, která bude posilovat energii Země a její ozdravné procesy).

S láskou pro Vás Tina Energy

 

 • 14
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •