I. Najdi si své bloky a propusť svou minulost

Najdi si své bloky a propusť svou minulost
Spread the love

Najdi si své bloky a propusť svou minulost

Najdi si své bloky a propusť svou minulost
Proč je nezbytné najít své bloky a propustit svou minulost? Protože každým takovým blokem, který jsme ještě nepropustili, přitahujeme, aniž bychom si to uvědomovali, negativní energie z vnějšího světa.

Ty potom negativně ovlivňují naši přítomnost i budoucnost.

V dnešní době, kdy  každým dnem energie přicházející na planetu prudce sílí, je proto naprosto nezbytné tyto bloky najít a propustit, neboť to, co mohlo v minulosti zůstat skryto, je nám nyní zrcadleno s obrovskou silou. Budeme-li vyzařovat lásku,  bude nám vrácena zpět. Budeme-li vyzařovat, třeba i nechtěně, negativní vibrace, jako jsou strach, nenávist, žárlivost apod., budou se nám s obrovskou silou vracet zpět. Je to prostě zákon přitažlivosti, který nyní působí tisíckrát silněji a rychleji než v minulosti a stále se zrychluje a sílí. Tato doba není jednoduchá. Tina Energy pro Vás připravila jedinečný program pomoci.

Autor: Tina Energy a ŠKOLA TRANSFORMACE

 

Kompletní autoterapie energií křišťálů (spirála, srdíčko, kulička)

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •