Návod- meditace na přepsání minulosti

Spread the love

 

 

Vyberte si jednu situaci z minulosti, kterou chcete opravit.

Najděte si klidné místo.

 1. Zapněte si meditační zvuky- šumění vody nebo zvuky přírody. Nedoporučuji meditaci s mluveným slovem.
 2. Uvolněte se.
 3. Propouštějte všechny myšlenky z hlavy tak, abyste byli plně soustředěni pouze na svůj dech.
 4. Snažte se dostat do stavu, kdy žádné myšlenky neproudí.
 5. Prožijte znovu vybranou situaci v meditaci.
 6. Jakmile situaci znovu projdete a zvědomíte si všechny pocity a emoce s ní související, situaci opravte a přepište.
 7. Představte si bílé plátno a namalujte na něj situaci přesně takovou, jak měla správně podle Vás proběhnout.
 8. Uvědomte si vše, co byste udělali jinak (zkušenější z Vás mohou přepsat tuto situaci rovnou ve vizi). Vše , co byste jinak řekli, mysleli, či pochopili.
 9. Uvědomte si, jaké plyne poučení z této situace pro Vás.
 10. Naciťte si srdcem, jaké vnímáte pocity a emoce. Pokud jsou negativní, okamžitě je propusťte tak, že je ve viti rozpustíte světlem a láskou v nejvyšším vědomí.
 11. Pracuji s vizí tak dlouho, dokud nejsem spokojená a má představa není kompletní.

 

V této meditaci je velice důležité se soustředit nejen na situace samotné, ale na pocity a emoce, které s těmito situacemi souvisí. Je potřeba se zaměřit na to, abychom z našeho těla odstranili všechny emoční bloky, všechny bariéry a stagnace. S tímto přímo souvisí duchovní DNA. Stejné pocity a emoce cítila Vaše matka nebo otec. Každá taková situace je jednak učební lekcí, jednak zrcadlem Vašeho duchovního DNA po matce či otci. To je potřeba si uvědomit a v další fázi propustit i emoční bloky našich rodičů, které jsme přijali jako děti. Rozbor duchovního DNA zde.

 

PŘESNÉ SCHÉMA JAK POSTUPOVAT KROK ZA KROKEM PŘI ZPRACOVÁNÍ VŠECH TÉMAT

 1. ODPUŠTĚNÍ MINULOSTI

Odpuštění a propuštění minulosti je důležité proto, aby došlo k uvolnění starých pocitů a emocí a k rozpuštění stagnujících energií, které zabraňují jejich volnému toku. Pokud tyto bloky neodstraníme, jsme bržděni v různých oblastech našeho života.

2.OČIŠTĚNÍ RODOVÝCH LINIÍ

Prací na rodových liniích zajistíte propuštění emočních bloků nastavených v rodech a zabráníte přenosu nežádoucích pocitů a emocí na další generace.

3. VYLADĚNÍ ENERGIÍ DVOJPLAMENŮ 

Na příchod partnera duše je potřeba vyladit celý energetický systém a naladit se na vysokovibrační energie. Díky vyladění energii se spojíte s Vaším dvojplamenem a Vaše energie budou na stejné frekvenci. Vaše duše se spojí v jeden celek. Pokud již máte partnera duše, jste ve vztahu pak dojde k absolutnímu propojení a naladění se na stejnou frekvenci. Otevíráte se lásce v nejvyšším vědomí. Váš energetický systém se otevírá a vibrujete ve vysokých vibracích.

 

BUDETE-LI CHTÍT SI TENTO POSTUP USNADNIT, MŮŽETE VYUŽÍT NĚKTEROU Z AUDIOVIZUÁLNÍCH POMŮCEK, které najdete na www.skyenergytv.cz zdarma 🙂

1. BUĎ SÁM SOBĚ TERAPEUTEM– VELMI INTENZIVNÍ ZPRACOVÁNÍ BLOKŮ V JEDNOTLIVÝCH ČAKRÁCH.

Odstraňování bloků, které zasahují až do duchovní DNA. Meditace , která Vám pomůže napojit čistě na Zdroj Bytí. Harmonizuje energie v těle a nastavuje rovnováhu v životě a v energetickém systému.

2. MEDITACE PRO ŽENY.

Přijetí sama sebe, odpoutání se od strachů, závislostí, podporuje víru sama v sebe, nastavuje rovnováhu v energetickém systému ženy. Otevření se čistě ženským energiím a sexualitě ženy. Vašim sebepřijetím se zharmonizují i všechny Vaše vztahy.

3. TRANSFORMAČNĚ-MEDITAČNÍ POHÁDKA.

Je to unikátní a jedinečná kombinace pohádky a meditace, která pomáhá transformaci Vaší duše. Myslete na to, že  i děti se potřebují zbavit pocitů a emocí po rodičích, které jsou součástí jejich duchovního DNA.

Doporučuji pohádku poslouchat přes spaním spolu s Vašimi dětmi.

1) Harmonizaci energií dětství, vnitřního dítěte a duchovního DNA
2)Transformaci rodinných i partnerských vztahů

 

Autor: Tina Energy 

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •