Rozbor duchovního DNA- Matka

Spread the love
SOUČÁSTÍ NAŠEHO DĚTSTVÍ BYLY POCITY A EMOCE.
JAK TEDY PROPUSTIT VŠE, CO JSME DO SEBE PŘIJALI UŽ JAKO DĚTI, ČI DOSPĚLÍ?

 

A JAK OČISTIT NAŠI DUCHOVNÍ DNA NA VŠECH ÚROVNÍCH?
PRVNÍM KROKEM JE ROZEBRAT VŠECHNY POCITY A EMOCE, KTERÉ MÁME V NAŠICH DUŠÍCH.

Ať už v prenatálním stádiu našeho vývoje, či už ve fyzické realitě (v dětství), jsme do sebe přijímali pocity a emoce, které jsme okolo sebe vnímali. Ty je potřeba rozlišit na  pocity a emoce rodičů a pocity a emoce nás samých.

Vraťme se do dětských let. Začněme přemýšlet nad všemi silnými momenty a zapisujme si všechny pocity a emoce ze situací, které Vám nebyly příjemné.

Například vztah Vašich rodičů bylo peklo. Otec pil, matka se nechala celé dětství ponižovat. Neuměla si dupnout. Trpěla vedle něho a cítila se příšerně. Neměla se ráda, cítila bolest, vztek a měla strach.

Takto si rozeberte celé dětství.

Kroky ke zpracování duchovního DNA související s rozborem duše:

 1. Přijměte svou minulost přesně takovou jaká byla.
 2. Je potřeba propustit všechny tyto pocity, emoce i situace, které jste si napsali. (Video čištění rodových linií najdete zde a v odpuštění, je potřeba přidat i pocity a emoce z rozboru)
 3. Odpustit matce a přijmout ji takovou,  jaká je, či byla, i s jejími chybami. Video odpuštění najdete zde! Představte si svou matku před sebou a mluvte s ní v meditaci z očí do očí. Odpusťte jí, propusťte její pocity a emoce, které jste do sebe přijali v dětství, poděkujte jí za život a přijměte ji, jako svého učitele, na něhož se nezlobíte a s omluvou a přijetím se obejměte.
 4. Odpusťte sami sobě.
 5. Omluvte se sami sobě, že jste si v minulosti sami ubližovali svým chováním.
 6. Přijměte se takoví jací jste a obejměte v meditace svou duši a své vnitřní dítě.
 7. Přijměte svou vnitřní ženu a svého vnitřního muže, ať může dojít k vyladění energií.

 

PŘESNÉ SCHÉMA JAK POSTUPOVAT KROK ZA KROKEM PŘI ZPRACOVÁNÍ VŠECH TÉMAT

 1. ODPUŠTĚNÍ MINULOSTI

Odpuštění a propuštění minulosti je důležité proto, aby došlo k uvolnění starých pocitů a emocí a k rozpuštění stagnujících energií, které zabraňují jejich volnému toku. Pokud tyto bloky neodstraníme, jsme bržděni v různých oblastech našeho života.

2.OČIŠTĚNÍ RODOVÝCH LINIÍ

Prací na rodových liniích zajistíte propuštění emočních bloků nastavených v rodech a zabráníte přenosu nežádoucích pocitů a emocí na další generace.

3. VYLADĚNÍ ENERGIÍ DVOJPLAMENŮ 

Na příchod partnera duše je potřeba vyladit celý energetický systém a naladit se na vysokovibrační energie. Díky vyladění energii se spojíte s Vaším dvojplamenem a Vaše energie budou na stejné frekvenci. Vaše duše se spojí v jeden celek. Pokud již máte partnera duše, jste ve vztahu pak dojde k absolutnímu propojení a naladění se na stejnou frekvenci. Otevíráte se lásce v nejvyšším vědomí. Váš energetický systém se otevírá a vibrujete ve vysokých vibracích.

 

BUDETE-LI CHTÍT SI TENTO POSTUP USNADNIT, MŮŽETE VYUŽÍT NĚKTEROU Z AUDIOVIZUÁLNÍCH POMŮCEK:

1. BUĎ SÁM SOBĚ TERAPEUTEM– VELMI INENZIVNÍ ZPRACOVÁNÍ BLOKŮ V JEDNOTLIVÝCH ČAKRÁCH.

Odstraňování bloků, které zasahují až do duchovní DNA. Meditace , která Vám pomůže napojit čistě na Zdroj Bytí. Harmonizuje energie v těle a nastavuje rovnováhu v životě a v energetickém systému.

2. MEDITACE PRO ŽENY.

Přijetí sama sebe, odpoutání se od strachů, závislostí, podporuje víru sama v sebe, nastavuje rovnováhu v energetickém systému ženy. Otevření se čistě ženským energiím a sexualitě ženy. Vašim sebepřijetím se zharmonizují i všechny Vaše vztahy.

3. TRANSFORMAČNĚ-MEDITAČNÍ POHÁDKA.

Je to unikátní a jedinečná kombinace pohádky a meditace, která pomáhá transformaci Vaší duše. Myslete na to, že  i děti se potřebují zbavit pocitů a emocí po rodičích, které jsou součástí jejich duchovního DNA.

Doporučuji pohádku poslouchat před spaním spolu s Vašimi dětmi.

1) Harmonizaci energií dětství, vnitřního dítěte a duchovního DNA
2)Transformaci rodinných i partnerských vztahů

 

Autor: Tina Energy a ŠKOLA TRANSFORMACE

 • 16
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •