Systém „jak na sobě pracovat a změnit svůj život“

Spread the love

 

 

Všechny pomůcky, které pro Vás tvořím, si můžete vytisknout a začít na sobě intenzivně pracovat.

Doporučuji si udělat systém a začít zpracovávat jednu situaci po druhé, a to dopodrobna. 

Počítejte s tím, že práce na sobě není jednoduchá. Je to tvrdá dřina, která ale stojí za to. Jakmile se Vám podaří zpracovat všechny oblasti Vašeho života, máte vyhráno.

Změní se Vám celý život a to přece stojí za námahu.

 

Postupně budu do tohoto návodu přidávat odkazy na jednotlivé oblasti, které je potřeba napravit, zpracovat a posunout se tím k harmonii ve Vašem životě.

 1. Já jsem– začněte u sebe.
 2. Vztahy v rodině – rozbor duchovního DNA. Zpracujte matku, otce a sourozence.
 3. Partneři a partnerství – rozbor všech partnerství (K tomu patří samozřejmě milování. Vědomé milování je základním stavebním kamenem zdravých vztahů).
 4. Milování a sex- naučte se správně milovat ( Nové techniky a postupy, neboť i toto je věda 🙂 a k partnerství tato nauka od pradávna patří).
 5. Zdraví- vizáž, strava a zdravý životní styl.
 6. Hojnost a úspěch- propuštění bloků, uvědomění si, kde je chyba.
 7. Myšlení– naučte se myslet pozitivně a říkat jen to, co cítíte.
 8. Umění tvořit si vlastní budoucnost harmonickým žitím v přítomnosti.

 

PŘESNÉ SCHÉMA JAK POSTUPOVAT KROK ZA KROKEM PŘI ZPRACOVÁNÍ VŠECH TÉMAT

 

 1. ODPUŠTĚNÍ MINULOSTI

Odpuštění a propuštění minulosti je důležité proto, aby došlo k uvolnění starých pocitů a emocí a k rozpuštění stagnujících energií, které zabraňují jejich volnému toku. Pokud tyto bloky neodstraníme, jsme bržděni v různých oblastech našeho života.

2.OČIŠTĚNÍ RODOVÝCH LINIÍ

Prací na rodových liniích zajistíte propuštění emočních bloků nastavených v rodech a zabráníte přenosu nežádoucích pocitů a emocí na další generace.

3. VYLADĚNÍ ENERGIÍ DVOJPLAMENŮ 

Na příchod partnera duše je potřeba vyladit celý energetický systém a naladit se na vysokovibrační energie. Díky vyladění energii se spojíte s Vaším dvojplamenem a Vaše energie budou na stejné frekvenci. Vaše duše se spojí v jeden celek. Pokud již máte partnera duše, jste ve vztahu pak dojde k absolutnímu propojení a naladění se na stejnou frekvenci. Otevíráte se lásce v nejvyšším vědomí. Váš energetický systém se otevírá a vibrujete ve vysokých vibracích.

 

BUDETE-LI CHTÍT SI TENTO POSTUP USNADNIT, MŮŽETE VYUŽÍT NĚKTEROU Z AUDIOVIZUÁLNÍCH POMŮCEK:

1. BUĎ SÁM SOBĚ TERAPEUTEM– VELMI INENZIVNÍ ZPRACOVÁNÍ BLOKŮ V JEDNOTLIVÝCH ČAKRÁCH.

Odstraňování bloků, které zasahují až do duchovní DNA. Meditace , která Vám pomůže napojit čistě na Zdroj Bytí. Harmonizuje energie v těle a nastavuje rovnováhu v životě a v energetickém systému.

2. MEDITACE PRO ŽENY.

Přijetí sama sebe, odpoutání se od strachů, závislostí, podporuje víru sama v sebe, nastavuje rovnováhu v energetickém systému ženy. Otevření se čistě ženským energiím a sexualitě ženy. Vašim sebepřijetím se zharmonizují i všechny Vaše vztahy.

3. TRANSFORMAČNĚ-MEDITAČNÍ POHÁDKA.

Je to unikátní a jedinečná kombinace pohádky a meditace, která pomáhá transformaci Vaší duše. Myslete na to, že  i děti se potřebují zbavit pocitů a emocí po rodičích, které jsou součástí jejich duchovního DNA.

Doporučuji pohádku poslouchat před spaním spolu s Vašimi dětmi.

1) Harmonizaci energií dětství, vnitřního dítěte a duchovního DNA
2)Transformaci rodinných i partnerských vztahů

 

 

Autor: Tina Energy

ŠKOLA TRANSFORMACE

 

 

 

 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •