1. ČÁST TRANSFORMACE

Spread the love

PŘIJETÍ ZMĚNY

Každá změna ve Vašem životě je změnou pozitivní, i když to zpočátku tak nevypadá. Jsou věci, které vás bolí a které zatím nedokážete pochopit, nicméně si buďte jisti, že ve vysokovibračních dimenzích jsou všechny změny přijímány s láskou. A i vy se potřebujete naučit vítat tyto situace do svých životů……

Změna v tomto velmi silném transformačním období přichází, aby vás posunula do vyššího vědomí. Pozitivita a negativita je relativní. Pokud odevzdáte všechny strachy a pochybnosti, projdete změnou bez šrámů a život se vám zanedlouho změní k lepšímu.

Každý z vás si uvědomte, že ať už na sobě pracujete (odpuštěním, učením, pomáháte aj.) nebo nepracujete, každá situace je tu pro vás a vaše dobro. Uvědomte si, že je vámi stvořená a zrcadlí vaše vibrace. Vaše duše si svými pocity tuto situaci přitáhla do života. Nebojujte s tím a nechte se unášet proudem času, neboť velice brzy zjistíte, že k tomu zkrátka dojít muselo. Zjistíte, že se vám díky tomu otevřely nové životní možnosti, které mají pro vás obrovský smysl.

Jak najít víru?  – Odpusťte si svoje viny, odpusťte všem, kteří vám ublížili. Obraťte svou hlavu k Bohu a poproste ho o pomoc a o vedení v této vypjaté situaci. On k vám s láskou přijde a pomůže vám projít tímto stresujícím obdobím bez následků. Následky si tvoříte sami svým strachem a proto je potřeba se ho okamžitě zbavit. Existují meditace na transformaci strachu, meditace na odevzdání, přepsání a harmonizaci toho, co vás tíží. Využijte tyto možnosti, které se Vám nabízejí a dojdete v pořádku do cíle. Jakmile se zbavíte všech omezení, poproste Stvořitele o tolik víry, kolik potřebujete. 

Popíši zde svou zkušenost, abych vám to lépe osvětlila. Kdysi jsem měla potřebu neustále řídit svůj osud. Nevěřila jsem, že i bez mého přičinění se budou věci dít tak, jak chci. (Všímáte si: TAK JAK CHCI JÁ). Jednoho dne jsem pochopila, že se všechno, co ke mě přichází, děje naprosto správně, a že jediná, kdo to nedokáže pochopit, jsem já sama. Klekla jsem si na kolena a omluvila se Bohu, že jsem byla tak pošetilá a nechápala, že on mě vede a že mi posílá do života situace přesně takové, jaké mají být. Omluvila jsem se, že jsem byla hloupá, celou dobu měla řešení před nosem a nevěřila tomu, že je to zrovna správné řešení pro mě.

“ Omlouvám se ti. Je mi líto, že jsem byla tolik pošetilá a nevěřila ti. Omlouvám se z celého srdce, odpusť mi, prosím. Nyní odevzdávám veškeré pochybnosti a svůj život i svůj osud do tvých rukou. Vzdávám se veškeré snahy všechno řídit. Vím, že mě vedeš správnou cestou a já ti budu naslouchat a řídit se tvými znameními s důvěrou a s tou nejhlubší láskou k tobě. Z celého srdce ti věřím. Ukaž mi prosím cestu!“ 

“Můj život se v ten samý okamžik začal měnit. Našla jsem svou životní lásku (svůj dvojplamen). Postupně se napravují všechny chyby z mé minulosti. Pochopila jsem, že život je o lásce, rodině, dětech a vědomém molování. Díky tomu, že jsem si zpracovala svou minulost, jsem se naučila skutečně žít. Pevně zakotvena v přítomném okamžiku se vším, co k tomu patří.”

Děkuji ti za tvé vedení a za lásku …

I vy můžete přijmout do života poznání. Můžete najít svou cestu, když přestane řídit svůj život. Pusťte, byť jen na chvíli, otěže z rukou. Zjistíte, že život je mnohem snažší, když ho neřídíte vy. Zjistíte, že se otevírají úžasné možnosti. Dojdete k poznání, že váš svět je dokonalý. Budete vděčni za každou maličkost, za každou hloupost, která vás potěší. Zjistíte, že tohle je ten správný a vědomý život, o kterém celou dobu sníte. Milujete ho celou svou duší a jste vděčni za každý nový nádech. A tak to má být! Nechť jsou Víra, Láska, Vděčnost a Pokora od teď součástí vaší duše.

 

Autor. Tina Energy a ŠKOLA TRANSFORMACE

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •