Jak se spojit s energiemi živlů

Spread the love

Součástí transformace je nejen láska v nejvyšším vědomí, ale i schopnost spojit se s energiemi živlů, naučit se pracovat s jejich silou, včetně spojení se s přírodou, odkud pochází pradávná síla žití na této planetě.

Je potřeba si uvědomit, že planeta Země je náš domov a naše fyzická síla vychází z energií, které proudí na úrovni první čakry. Transformace v oblasti přírody, bydlení a ekologie, je podstatnou součástí vyššího vědomí každé bytosti. Je potřeba se naučit úctě, pokoře, přírodu opečovávat, vnímat a napravovat vše, co jsme jako lidstvo za poslední tisíce let zničili. Člověk byl okupantem, nikoliv součástí. Přírodu jsme čím dál víc znásilňovali, ničili a drancovali, bez mrknutí oka jsme málem dovedli planetu k záhubě. Jak je možné, že jsme to nechali dojít tak daleko? Jak je možné, že láska k přírodě a pokora k jejím darům nebyla součástí našeho každodenního života?

Pojďme tedy láskou napravit naše chyby, staňme se součástí tohoto obrovského daru, který nás svou obrovskou silou daleko převyšuje, a naučme se žít v souladu s energií životního prostředí a se vším, co je, součástí ekosystému na této překrásné modré planetě. Voda, vzduch, oheň a i země jsou posvátné dary od Boha nám lidem. Dostali jsme možnost žít na tomto překrásném  místě a naše slepota nám nedovolila vidět, jakou hrůzu pácháme.

 1. První fáze transformace v této oblasti je je o tom, vyloučit ze svého života vše, co není v souladu s životní energií. Vše, co je ošetřeno chemií a neslučuje se s přírodou. Plasty, nezdravé potraviny, kosmetika, drogerie, plasty voda z vodovodního řádu, atd.
 2. Podstatou druhé části transformace je rozhodnutí začít se chovat jinak a neničit, co mi nepatří.
 3. V části třetí je pak potřeba naučit se pracovat s energiemi přírody jak na fyzické, tak i duchovní úrovni. Na fyzické to znamená obrat o 180 stupňů, tzn. začít aktivně  používat přírodní čistící prostředky, případně si začít vyrábět domácí kosmetiku (a věřte mi, není to tak těžké – já vyrábím např. pleťovou vodu z meduňky či máty, zabere to cca 2 minuty a skoro nic to nestojí.) Na duchovní úrovni je potřeba posílat přírodě lásku, skutečně a doopravdy ze srdce ji milovat, být pokorný, ctít její zákony, naučit se navnímat její energii, kterou, pokud jste splnili předchozí body, můžete s láskou užívat až do konce svého života.

 

Stejnou lásku, kterou dáváte, také dostanete.

Příroda se Vás odmění a vy poprvé v životě pocítíte, jaké to je být součástí něčeho většího, než jste Vy sami.

 

Autor: Tina Energy a Škola transformace

 

MEDITACE S ŽIVLY A JEJICH ENERGIÍ

 

 • 16
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •