Meditace- odevzání strachu a minulosti

Spread the love

 

Nalezení posvátného ženství

Jakmile Vás ženy dostane osud na kolena, a věřte mi, že dostane, neboť je to naplánováno přesně pro tuto chvíli, najdi své ztracené ženství, sebe, svou podstatu.

Jakmile ta chvíle přijde, stačí v sobě najít sílu a spojit se s přírodou. Navnímat se hluboko do své duše a toužit jen být. Abys mohla odevzdat strachy, obavy i svou minulost, stačí jen tvé rozhodnutí v největší bolesti, rozhodnutí ukončit tu agónii a najít sebe.

 1. Se slzami v očích jdi k překrásnému stromu, který tě přitahuje.
 2. Obejmi ho a spoj se s jeho životní energií.
 3. Buď stromem, požádej ho, abys mohla být jím a on tebou.
 4. Skrze jeho kořeny odevzdej strach, obavy, nelásku, bolesti, manipulaci, pocit oběti, bezmoc, nepochopení, stres i smutek.
 5. ODEVZDEJ SVOU MINULOST TEĎ A TADY.
 6. Vibrujte společně jako jedno, neboť ty jsi žena. Jsi strom života, tvá síla pochází ze země. Z tvé ženské síly a podstaty. Staň se stromem ve tvé vizi. Buď součástí přírody, Matky Země. Staň se bohyní.
 7. Přichází úleva. Poděkuj za pomoc a prociť lásku ke všemu živému i neživému. Poděkuj Matce zemi, stromu, a spoj se s energií přírody.
 8. Sedni si a opři se. Pevně se ukotvi v zemi. Najdi si místo, kde svítí slunce.
 9. Vnímej slunce a sluneční paprsky, jak prostupují tvé tělo. Jen buď. TADY A TEĎ PEVNĚ ZAKOTVENA V TOMTO OKAMŽIKU.
 10. STAŇ SE ŽENOU, STAŇ SE BOHYNÍ.
 11. “JSEM SOUČÁSTÍ, ŽIJI V SOULADU SE SILOU ŽIVLŮ, VNÍMÁM VÍTR, VODU, SLUNCE, ZEMI. JSEM SOUČÁSTÍ. JÁ JSEM. PŘIJÍMÁM SVÉ ŽENSTVÍ. JSEM LÁSKA A LÁSKA KE VŠEMU A KE VŠEM, JE SOUČÁSTÍ MÉ BOŽSKÉ PODSTATY. JSEM MILUJÍCÍ ŽENA, HRDÁ, LÁSKYPLNÁ, VÁŠNIVÁ, PLNÁ TOUHY A NYNÍ JDU VSTŘÍC ŽIVOTU. 

ŽIJI A MILUJI PRÁVĚ V TUTO CHVÍLI!

Autor: Tina Energy

 

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •