Oblast stravování a zdravého životního stylu

Spread the love

Jak opravit tyto oblasti našeho života? Společně si uděláme rozbor, nastavíme nová pravidla a naučíme se naciťovat potraviny a přípravky.

 1. Detoxikujte organismus. Je mnoho možností, ale nejrychlejší způsob je pít první tři dny pouze zeleninové a ovocné šťávy (80% zeleninových, 20% ovocných) v kombinaci s pitím dostatečného množství čisté pramenité vody ošetřené šungitem. Do 1 litru vody doporučuji přidávat šťávu z jednoho biocitrónu a lístky čerstvé máty. Pokud vydržíte tři dny, máte vyhráno. Přestanete mít chuť na sladká a kořeněná jídla a budete schopni navnímat kvalitu potravin.
 2. Kompletní rozbor potravin, drogerie a chemických látek. Probírejte jednu věc po druhé a navnímávejte energie, které z nich vyzařují. Položte si potravinu na solární čakru, zavřete oči, několikrát se nadechněte a vydechněte. Pokud Vámi energie zkoumané věci pohne kupředu, je pro Vás vhodná, pokud dozadu, vhodná není. Pokud nacítíte jakýkoliv nepříjemný pocit při kontaktu s touto potravinou nebo přípravkem, vyřaďte je. Pokud potřebujete používat svoje smysly, ochutnávejte potraviny, vnímejte vůně potravin či přípravků, dotýkejte se jich  a zkoumejte, které Vám vyhovují a které ne. Postupujte intuitivně, nikoliv rozumem (přece to nevyhodím, když to bylo tak drahé! :-)).
 3. Připravujeme pro Vás novou kuchařku ve formě e-booku. Pokud chcete být informováni, přidejte svou e-mailovou adresu do naší databáze a my Vás budeme informovat o všech novinkách. Tuto rubriku budeme postupně rozšiřovat o informace, které budete potřebovat ke změně v této oblasti.

 

Autor: Tina Energy a ŠKOLA TRANSFORMACE

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •