Transformační meditace pro děti i dospělé

Spread the love

Tato meditace mi přišla  formou pohádky a nestalo se tak náhodou. Transformační vlny přicházející ve stále častějších a silnějších pulsech z nás v těchto týdnech vytlačují nánosy pocházející z hloubi našich duší. 

Takto uvolněná energie pak negativně ovlivňuje nejen nás, ale i naše okolí, včetně našich dětí.  Doposud byly všechny návody  i meditační pomůcky směrovány k nám samým. Teď jsou na řadě i naše děti. I ony potřebují zpracovat především to, co šíříme my dospělí. Ale to není zdaleka všechno. Zjistila jsem, že tato meditace harmonizuje vnitřní dítě každého z nás, vyvažuje poměr mužské a ženské energie a uzdravuje dokonce i hluboké šrámy z našeho dětství. Přesvědčila jsem se o tom, když jsem kousek meditace pustila svým přátelům a svému malému synkovi. U něj jsem zažila asi opravdu největší překvapení. Pouštěla jsem mu opakovaně meditaci před spaním a vždy to dopadlo stejně. První minuty meditace byl hyperaktivní a nic nenasvědčovalo tomu, že by na něj meditace měla jakýkoliv vliv. Tím větší bylo pro mě překvapení, když během posledních minut pohádky naprosto tvrdě usnul. No a to se opakovalo i v následujících dnech. Kromě toho jsem zjistila, že od té doby, co mu pravidelně meditační pohádku pouštím, se výrazně zklidnil. Takže meditaci velmi doporučuji nejen těm, kteří si chtějí usnadnit práci na sobě, ale i těm , kteří chtějí pomoci svým dětem. No a samozřejmě doporučuji pohádku poslouchat před spaním spolu s nimi🙂Transformační meditace pro děti i dospělé pomáhá:1) Harmonizaci energií dětství, vnitřního dítěte a duchovního DNA2)Transformaci rodinných i partnerských vztahů
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

1 thought on “Transformační meditace pro děti i dospělé

 1. Milá Tinko,
  velice Vám děkuji za vaši práci v této zázračné , tak dlouho očekávané době.
  Když jsem na youtube objevila od Vás upoutávku pohádky zeptala jsem se své 12 leté vnučky jestli si jí přeje slyšet, chtěla jí pouštět pořád dolkola a přála bych Vám jí vidět – nepopsatelné. Potom ještě usilovně hledala něco pro ní od Vás.
  Pohádku jsem si zakoupila , je opravdu Jedinečná , Láskyplná.
  Moc Vám děkuji a přeji všem dětem a dospělým, aby pohádkou života prošli v Lásce. Věřím, že se Vaše pohádka dostane k co největšímu počtu rodin, už vidím jak leží děti v postýlkách a u nich jsou rodiče, kteří také pohádkou prochází, potřebujeme jí všichni a to mi věřte hlavně dospělí.
  S Láskou Bohumila

Comments are closed.