Tina Energy – Tři stupně transformace aneb jak se zbavit transformačních depresí

Spread the love

Tři stupně transformace aneb jak se zbavit transformačních depresí

Abychom se zbavili transformačních depresí, je potřeba projít třemi stupni transformace.

V první fázi transformace je nutné své bloky nalézt, poznat a propustit.

A proč vlastně? 

Protože každým takovým blokem, který jsme ještě nepropustili, přitahujeme, aniž bychom si to uvědomovali, negativní energie z vnějšího světa.

Ty potom negativně ovlivňují naši přítomnost i budoucnost. Každý nezpracovaný a nepropuštěný pocit nebo emoce, či situace z minulosti, se nyní obrovskou silou vysokých energií, které nyní proudí energetickým polem celé planety Země, dere na povrch právě ve formě transformačních depresí (viz. článek: Transformační deprese ). Zkrátka a dobře. Vše, co jsme nepropustili, nás nyní dohání a křičí nám do ucha : “Okamžitě mě propusť ze svého těla i duše!” S obrovskou razancí nás vesmír nutí propustit vše, co nám škodí, ubližuje, čeho se bojíme i to, co schováváme před světem.

V dnešní době, kdy  každým dnem energie přicházející na planetu prudce sílí, je naprosto nezbytné tyto bloky najít a propustit, neboť to, co mohlo v minulosti zůstat skryto, je nám nyní zrcadleno s obrovskou silou. Budeme-li vyzařovat lásku,  bude nám vrácena zpět. Budeme-li vyzařovat, třeba i nechtěně, negativní vibrace, jako jsou strach, nenávist, žárlivost apod., budou se nám s obrovskou silou vracet zpět. Je to prostě zákon přitažlivosti, který nyní působí tisíckrát silněji a rychleji než v minulosti a stále se zrychluje a sílí.

V druhé fázi je třeba pracovat na úrovni fyzického těla.

Pokud jsme se v minulosti potýkali s fyzickými obtížemi, nezřídka se naše chování pohybovalo podle vzorce, který by se dal shrnout do jedné věty: “Udělejte se mnou něco!” Jinými slovy, byli jsme zvyklí přesouvat odpovědnost za nás samé a vyřešení našich obtíží na někoho jiného bez toho, abychom si uvědomovali, že jsme to pouze my, kdo můžeme sami sebe měnit. Dnes již doba , kdy terapeut rozpustil naše bloky za nás, skončila. Neseme veškerou odpovědnost  každý sám za sebe a je na nás, abychom se s tím vypořádali. Učme se proto sami procházet svoje tělo, vnímat vše, co se ním děje a učme se pracovat s jeho energií.

!!! Mění se i role terapeuta. Namísto toho, aby tzv. “léčil”,  stává se lektorem, neboť transformací sám úspěšně prošel, tyto techniky už používá a vede nás k tomu, abychom se naučili být soběstační, nezávislí, zdraví, šťastní a spokojení !!!

Ve třetí fázi nás čeká práce s duší.

Pokud se prokoušeme dvěma předchozími fázemi, nalezneme a odstraníme svoje zátěže a bloky a očistíme svoje tělo, můžeme vykročit do nových časů. Můžeme se konečně spojit se svou duši a najít šťastnou cestu, kterou jsme si sami vybrali.

Bez toho, aby nás cokoliv sráželo zpět, můžeme konečně svobodně navnímat, po čem naše duše opravdu touží.

Být v souladu se svou pravou podstatou.

Nalézt konečně cestu své duše, cestu ke štěstí ve všech oblastech našeho života, cestu ke spokojenosti a absolutní harmonii.

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •